KÜRTAJ YAPAN YERLER

KÜRTAJ YAPAN YERLER

KÜRTAJ YAPAN YERLER

İstanbul ‘da bir çok merkezde isteğe bağlı kürtaj yapan yer bulunur. Kürtaj yapan hastaneler, klinikler ve sağlık merkezleri mevcuttur. Elbette merdiven altı kürtaj yapan yer ve kişiler de azımsanmayacak kadar fazla.. Kürtaj yapan yerlerde en önemli husus merkezin kadın hastalıkları ve doğum ruhsatına sahip olup olmadığının bilinmesidir. Kürtaj yapan yerlerde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları çalışır. Kürtaj işlemi kliniğimizde vakum yöntemi ile yapılır.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sedasyon veya lokal anestezi uygulanır. Hasta işlemden sonra bir süre dinlenip merkezimizden ayrılabilir. Kürtaj yapan yerde bulunması gereken en önemli şey hijyen ve hasta mahremiyetidir. Sağlıklı koşullar altında tıbbi ekipman ile hijyenik Kürtaj önemlidir. Bize başvuran hastanın bilgi güvenliği Gizliliği de oldukça önemlidir. Hasta mahremiyeti esastır. Kürtaj yapan yerin doktoru ile iletişim halinde olmak gerekir. Sorularınızı ve kaygılarınızı anlayacak ve yanıt verecek ekip bulmak önemlidir. Bu konuda ekibimize güveniyoruz.. Kürtaj yapan doktorun deneyimi çok önemlidir. Hastaya islemin riskleri ve içeriği ve süreç Sağlıklı şekilde anlatilmalıdır. Kürtaj yapan yerlerde fiyat ile ilgili bilgi almak hakkınızdır. Bizim merkezimizde bu konuda uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Kürtaj fiyatları makul düzeyde olmalıdır. Hasta güvenliği sağlanmalıdır. Hastaya işlemden sonraki süreçte nelerle karsilacağı ayrıntılı olarak anlatilmalıdır. Büyük şehirlerde kürtaj yapan yer bulmak , taşra da bulmaktan daha kolaydır. Seçim ve alternatif seçenekleri oldukça fazladır. Ufak sehirlerde bu işlemi yapmak bazen daha zorluğa sebep olabilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.