ÖZEL MALTEPE KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL MALTEPE KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL MALTEPE  KÜRTAJ KLİNİĞİ

750 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu

MALTEPE  bölgesinde Kürtaj Fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz hastanemizde siz ve tüm hastalarımızın bilgileri gizli tutulmaktadır.
MALTEPE KÜRTAJ  merkezimizde yapılan gebelik tahliyelerinde bilgilerinizin gizliliği yasal olan bir hakkınız olup bu işlemi yaptırdığınızdan siz istemedikten sonra kimsenin haberi olamaz.

Kliniğimizde il dışından gelen hastalarımıza öncelik tanınmaktadır. Sorularınız ve sıra önceliği için  +905320544623 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.
Yoğunluk nedeniyle cevap verilemediği durumlarda kısa mesaj veya WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz veya iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

Uzak bir ilde oturuyor olsanız bile sadece soru sormak için rahatlıkla mesaj atabilirsiniz, arayabilirsiniz, ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin.

Maltepe fiyatları konusunda ise kliniğimiz en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Açık konuşmak gerekirse; konu sağlık olunca verilen para miktarının pek de önemi yok gibi. Bebek aldırma operasyonu olarak bilinen kürtaj zaman zaman D/C veya D&C şeklinde kısaltılabilmektedir. Bu harfler Dilatasyon Küretaj kelimesinin kısaltılması ile elde edilmektedir ve bu anlama gelmektedir. Dilatasyon tıpta rahim ağzının genişletilmesi anlamında da kullanılmaktadır.

Kürtaj için en uygun günler beklenen adet tarihinden itibaren 7. – 21. günler arasındadır. Tabii ki uygun günün belirlenmesi yapılacak olan ultrason muayenesi sonunda belirlenir.
Size en uygun maliyetle tedavi için, ücretsiz danışmanımızı arayınız.

Kürtaj Fiyatları Maltepe 2022 Ayrıca jinekolog doktorun deneyimi ve tecrübesi de kürtaj işleminin sorunsuz geçmesinde ve işlemden sonrada bir sorun oluşmaması adına önemli rol oynayacaktır.

Maltepe kürtaj yapan doktor lar için bize ulaşabilirsiniz.

MALTEPE Kürtaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu konuda her türlü soru ve bilgi için bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Maltepe kürtaj Merkezi olarak kadın doğum polikliniğinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları; Gebelik tespiti ve gebelik takibi, Normal doğum ya da sezaryen, Rahim içi hastalıklar ,Biyopsi işlemleri,Yumurtalık kistleri,Rahim ağzı hastalıkları,tanısal kürtaj,tıbbi nedenli kürtaj,adet düzensizlikleri,vajinit,kısırlık,doğum konrolü vs.

Maltepe bölgesinde 7 gün 24 saat kadın doğum hizmeti sunulmaktadır.
Kliniğimiz hizmet verdiği bütün bölgelerde hasta psikolojisine pozitif bir enerji vererek, hastaların taburcu olma süresini kısaltarak, bireylerin operasyonlarının başarılı geçmesini sağlamaktadırlar.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.