Beylikdüzü Kızlık Zarı Dikimi Yapan Yerler

Beylikdüzü Kızlık Zarı Dikimi Yapan Yerler

Beylikdüzü Kızlık Zarı Dikimi Yapan Yerler

Beylikdüzü kızlık zarı dikimi ameliyatı yapan doktor arıyorsanız güvenilir ve doğru adres olan Op. Dr. Nuh Gümüştekin’ in kliniğine bekleriz. Kendinizi güvende ve emin ellerde hisseder ve merkezimizden ayrılabilrisiniz.

Kızlık zarı dikimi , bekaretini kaybetmiş kizların tekrar ilişkiye girdiklerinde kanama olması açısından yapılan bir ameliyattır.
Kızlık zarı dikimi, planlanan süreden erken yırtılan kızlık zarının tamiri ve kişinin kendini sosyal ve psikolojik
anlamda daha rahat hissetmesi için yapılan bir işlemdir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı öncesinde ve sonrasında Whatsapp  hattımızdan tüm sorularınızı ya da randevu isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Dilerseniz websitemizde bulunan online bölümlerimizden fiyat bilgisi, randevu talebi ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı çekinmeden online olarak bize gönderebilirsiniz.
Kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi ve kalıcı kızlık zarı dikimi olmak üzere iki farklı yöntemle yapılabilir.
Himenoplasti işleminden sonra hemen ilişkiye girilecek ise geçici kızlık zarı önerilirken, seneler sonra dahi kanama isteniyorsa kalıcı kızlık zarı dikimi önerilmektedir.
Flep yöntemi ile yapılan kalıcı kızlık zarı dikimi ise ortalama 35 dakika kadar sürmekte ve seneler sonra dahi ilişki sırasında kanama meydana gelmektedir. Ancak, kızlık zarı dikimi sonrasında hemen bir ilişki yaşanacak ise geçici kızlık zarı dikimi önerilir.
Flep yöntemi ile işlem kalıcı olarak yapılır.

Dikim işlemi işinin ehli bir doktor tarafından yapılırsa yüzde yüz başarılı olur. Dr Nuh Gümüştekin bu konuda binlerce işlem tecrübesine sahiptir.

Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi, 18 yaşını geçen her hastamıza yapılabilir. Reşit bireylere yapılır.

Kızlık zarı dikimi işlemi, doktor ve hasta arasındaki gizlilik esasıyla korunan bir bilgidir. Yani özel klinik ve hastanelerde yapılan kızlık zarı dikimi işleminin üçüncü kişiler tarafından öğrenilmesi söz konusu değildir.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı sonrası nelere dikkat edilmelidir?

• Doktorun önerileri ve verdiği reçete dikkate alınmalıdır.

• Kızlık zarı dikişleri iyileşene kadar dar kıyafetler giyilmemelidir.

• Ani hareketler yapılmamalıdır.

• Kişisel hijyene dikkat edilmelidir.

• Kontroller aksatılmamalıdır.

E devlet ve e nabiz da görünmez.
Jinekologlar, bu süreçteki tüm bilgi ve değerlendirmeleri yalnızca hastalarıyla paylaşır.
Hasta bilgi gizliliği sağlanır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.