Evlilik Dışı Kürtaj İstanbul

Evlilik Dışı Kürtaj İstanbul

Evlilik Dışı Kürtaj İstanbul

Evlilik dışı kürtaj veya eş onayı olmadan gebelik sonlandırma, çocuk aldırma fiyatları

Evlilik dışı kürtaj, gizli kürtaj, kayıtsız kürtaj konusunda destek almak isteyenler için bilgilendirme yapmak istedik. Evlilik dışı kürtaj yapmak isteyenler genelde gizlilik konusunda hassas olmaktadır. Kürtaj için başvuran hastalarımızın en büyük tedirginliği gizlilik ile ilgili oluyor. Hastanemizde yapılan işlemler tamamen sizinle bizim aramızda kalır. Doktorunuz sizi kürtaj öncesi ve sonrası süreç hakkında bilgilendirir. Gün içerisinde taburcu edilirsiniz ve kürtaj sonrası süreçte kontrolleriniz yapılır. Kliniğimizde yapılan tüm müdahaleler Hasta Hakları Yönetmeliğine uygun olarak gizli tutulmaktadır.

Kürtaj işlemi mutlaka sağlık bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış yasal kliniklerde bizzat kadın hastalıkları ve doğum uzmanlarınca yapılmalıdır. Merdiven altı yer olarak tabir edilen yerlerde asla bu işlemi yaptırmayınız. Eğer yaptırır iseniz sağlığınız için geri dönüşü olmayan sonuçlar ile karşılaşmanız mümkündür.
Kliniğimizde; kürtaj operasyonlarını ultrason eşliğinde gerçekleştirmekteyiz. Bu yöntem ile rahim içine zarar vermeden kürtaj işlemini başarıyla tamamlıyoruz. Doktorunuz ultrason ile rahim içini görüntüleyerek hiçbir gebelik dokusu kalmayana dek kürtaj işlemini sürdürür. Kürtaj öncesi ve sonrası süreçte sizleri bilgilendirerek komplikasyon risklerinin en aza inmesini sağlar.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.