ÖZEL BEŞİKTAŞ KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BEŞİKTAŞ KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BEŞİKTAŞ KÜRTAJ KLİNİĞİ

Kliniğimizde hijyenik şartlarda, alanında uzman doktorlar ile gizli kürtaj imkanı sunmaktayız. Bilgileriniz üçüncü kişiler ve kurumlarla paylaşılmamaktadır. Merkezimize başvurunuz ve tedaviniz de dahil olmak üzere size ait tüm bilgiler yasal haklarınız kapsamında tümüyle gizli tutulmaktadır. Üçüncü kişilere hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul  beşiktaş Anestezili Kürtaj Kliniği

BEŞİKTAŞ kürtaj  yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız.

Kürtaj işlemi yaklaşık 10 dakika süren bir cerrahi operasyondur. Müdahale sonrası 1-2 saat gözlem altında tutulan hastalara bu süre zarfında vajinal kanama ve genel durum takibi yapılır. Takipleri stabil olan hasta gerekli tedavisi düzenlenir ve taburcu edilir.

Yaklaşık Kürtaj Fiyatları:
4-6 hafta kürtaj 7×× TL. fiyatlandırılmaktadır.

6-8 hafta kürtaj 8×× TL. ile fiyatlandırılır.

8-10 hafta kürtaj 9×× TL. olarak fiyatlandırılır.

2022 Kürtaj fiyatları aşağıdaki noktalar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir;

• Gebeliğin kaçıncı haftada olduğu

• Doktorun tecrübesi

• Kullanılan ekipmanların kalitesi

• Kullanılan anestezi yöntemi

18 yaşından büyük olup, aynı zamanda evli olan kadınlar ise kendi eşiyle birlikte karar vererek işlemi yaptırabilmektedir. BEŞİKTAŞ kürtaj hizmetimizin bu şekilde gerçekleştirilmesi, bizi tercih edenlerin daha iyi bir süreç ile birlikte bu işlemi tamamlayabilmelerine sebebiyet veren durumlar arasındadır. Kürtajın yapılabilmesi için bası yasalar bulunuyor. Bu yasalara uygun şekilde kürtaj işlemini gerçekleştirerek, bizi tercih edenlere yardımcı olmaktayız.

Beşiktaş ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.