ÖZEL GAZİOSMANPAŞA KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL GAZİOSMANPAŞA KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL GAZİOSMANPAŞA KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Gaziosmanpaşa Anestezili Kürtaj Kliniği

İstanbul –Gaziosmanpaşa Kürtaj Kliniği

Kürtaj Bilgi Gizliliği Sağlanmaktadır.
Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.

Gaziosmanpaşa kürtaj yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız.

Gaziosmanpaşa kürtaj neden yapılır: Gaziosmanpaşa kürtaj gerekçeleri şöyledir;

• Anne karnında yaşam fonksiyonları durmuş olan bebeğin alınmak istenmesi

• İsteyerek ve bilinçli bir biçimde gebeliği sonlandırma arzusu

• Gebeliğin ve dolayısı ile bebeğin anne sağlığını tehdit etmesi

Kliniğimizde il dışından gelen hastalarımıza öncelik tanınmaktadır.
Sorularınız ve sıra önceliği için  +905320544623 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Yoğunluk nedeniyle cevap verilemediği durumlarda kısa mesaj veya WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz veya iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa kürtaj merkezimizde yapılan gebelik tahliyelerinde bilgilerinizin gizliliği yasal olan bir hakkınız olup bu işlemi yaptırdığınızdan siz istemedikten sonra kimsenin haberi olamaz.

Gaziosmanpaşa kürtaj sürecinde değişik ve sorunsuz olan yöntemler kullanılır.
Gaziosmanpaşa kürtaj fiyatları konusunda sabit ve tek bir ücret hiçbir şekilde söz konusu değildir.

Küçük bir operasyon olan kürtaj sonrasında 1 saat sonra taburcu olabilirsiniz. Ortalama 1 hafta kadar kanamanız olur ve bu kanama giderek azalır. Kanama bittikten sonra rahim içerisinde bir şey kalmadığını teyid etmek için ultrason ile görüntüleme yapılır.

Kürtaj E-Devlet / E-Nabız Kayıtları

Gizlilik unsurlarından dolayı e-devlet veya e-nabız gibi kanallarda bu uygulamanın geçmesine izin vermiyoruz. Kürtaj yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer husus e-devlet kayıtları oluyor. Bunun üzerine: Gizli kürtaj hizmetimizden faydalanmanız esas alırız.

Bazı klinikler ve merkezler kürtaj ücretlerini “ucuz” tutabilmek için  normalde bir kez kullanılıp atılması gereken kürtajda vakum işleminde kullanılan plastik karmen kanüllerini antiseptik solüsyonlar ile sterilize ederek defalarca kullanmaktadırlar. Güvenli bir kürtaj için bu yaklaşım doğru değildir ve bu kanüller bir  kez kullanıldıktan sonra atılmalıdırlar.

Maalesef “ucuz kürtaj” olabilme amacı ile kürtajı kimin dahi yaptığı bilinmediği , uzman olup olmadığından emin olunulmadığı, gerekli sterilite ve ekipmana sahip olduğundan şüphe duyulduğu kliniklerde kürtaj işlemi yaptıran ve riskler alan kadınlar ve çiftler olmaktadır. Unutmayın ki, uzman ellerde ve azami  dikkat ve deneyim ile riskler en aza inmektedir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.