Bebek Kaç Aylıkken Kürtaj Yapılır

Bebek Kaç Aylıkken Kürtaj Yapılır

Bebek Kaç Aylıkken Kürtaj Yapılır

Bebek kaç aylıkken kürtaj yapılır, bebek kaç aylıkken aldırılir, bebek Aldırma süresi, en son kaç aylıkken kürtaj yapılır soruları için ve cevapları için doğru linktesiniz .

Bebek 2 aylıkken kürtaj uygundur. 2 buçuk ay sonrası kürtaj yasaktır . Bebek 5 hafta iken en uygun kürtaj süresidir. Bebek aldirma süresi kanunda belirlenmistir. Aksini yapan ve yaptıran kanuna aykırı davranmaktan ceza alır.

10 haftayı geçen hamile kadın kürtajı isteğine bağlı yapamaz . Bebekte sorun varsa bu raporlar tespit edilmiş ise yapabilir.

Yasal süre geçmiş ise ve kişi keyfi sebeple bebek aldırmak istiyorsa malesef suçtur.

Lütfen yasal süre içinde gebelik sonlandırma sorumluluguna sahip olalım.

Aksi takdirde merdiven altı yerlerde sağlığınız da tehlikeye girer.

Ruhsatlı merkezleri seçin , güvenli doktor seçin deneyimli doktor seçin, ucuz kürtaj arayışında olmayın. Sağlığınız çok önemli. Geri dönüşü zor şeyler yaşamayın. Sağlıklı hijyenik ve yasal merkezleri seçin.

Biz merkezimizde ağrısız vakumlu kürtaj prosedürünü uyguluyoruz. Hastanın kaydı asla kimseyle paylaşılmaz. Zaten bu bir suçtur.
Gizliliği sağlanır.

Kürtaj sonrası antibiyotik ilaç verilir. 7 gün sonra mutlaka kontrole gelinir. Ebe ve hemşireler asla kürtaj yapamaz. Sadece kadın doğum uzmanları yapar. Bu hususa dikkat edin.

Kürtaja gelmeden 4 saat önce hsrseyi kesin yemeyin içmeyin.
Önce ultrason ile muayene sonra bilgilendirme sonra da Kürtaja başlanır.
Hersey kurallara tıbbi etik değerlere uygun bir şekilde yürütülür.
Sağlığınız bize emanet.

+90 532 054 46 23

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.