Gizlilik Esaslı Kürtaj

Gizlilik Esaslı Kürtaj

Gizlilik Esaslı Kürtaj

Gizli kayıtsız kürtaj fiyatları ve Gizli kürtaj bilgisi için bizden bilgi alabilirsiniz. Bazı durumlar ,kürtaj isleminin Gizli yapılmasını gerektirir.

Hamile kalan kadınlar birtakım nedenler çerçevesinde çocuk sahibi olmazlar ya da çocuk sahibi olmak istemezler. Bu nedenlerden bazıları anne olmaya hazır olmamak, annenin sağlığında problem görülmesi, bebeğin sağlığında problem görülmesi, çocuk büyütebilecek ekonomiye sahip olmamak ve birlikte olunan kişi ile uzun bir birliktelik düşünülmemesidir. Bu gibi sebepler sonucunda gebelik sonlandırma işlemi yapılır.

Kürtaj e-devlette çıkar mı? Kürtaj operasyonu yapılan tüm özel hastanelerde ve muayenehanelerde kürtaj operasyonu geçirdiğinizin bilgisi başka hiçbir kurumla paylaşılmaz. Aileye, sağlık ocağına veya herhangi bir kişiye bilgi verilmez.

Kürtaj işlemi hem devlet hastaneleri hem de özel hastanelerde yapılmaktadır. Bütün hasta kayıtlarının bulunduğu sistem içine kürtaj işleminiz kayda geçmektedir. Devlet hastanesi kayıtlarında bulunacaktır. Özel hastanede kürtaj kayıtlara geçer mi sorusunun cevabı evet yapılan kürtajlar kayda geçilmektedir. Ama kliniğimizde kürtaj işlemi gizlilik içinde gerçekleşir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.