Hakkımızda

Clinic Vital Kadın Sağlığı Merkezi

[vc_row][vc_column offset=”vc_col-md-8″][vc_custom_heading text=”Clinic Vital Biz Kimiz?” use_theme_fonts=”yes” el_class=”m-b-xs”][vc_column_text el_class=”lead”]Clinic Vital Op. Dr. Nuh GÜMÜŞTEKİN tarafından sadece ve sadece “Cinsel İşlev Bozuklarının Tanı ve Tedavisi” için 2018 yılında İstanbul’da kurulmuş özel entegre bir tıp kliniğidir. Diğer klasik kliniklerden farklı olarak doktorumuz sorunu olan çiftleri bütüncül olarak aynı anda ve bir arada muayeneye kabul eder. Kliniğimiz Mecidiyeköy ve Beylikdüzün’de olup Pazar hariç haftanın 6 günü danışanlarımıza hizmet sunmaktadır. Hizmet kalitemiz açısından randevusuz olarak hasta veya danışan muayenesi kesinlikle kabul etmemekteyiz. Sizden ricamız randevunuza sadık kalmanız ve en az 30 dakika kala kliniğimizde hazır bulunmanızdır. Devamlılık ve disiplin Clinic Vital’in başarısının temelini oluşturur. Muayene öncesi sorunlarınız hakkında bilgi almak ise en doğal hakkınız ve size bu konuda olabildiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Takdir edersiniz ki sizi mesaj yoluyla veya telefon görüşmesi ile tedavi etmemiz pek mümkün değildir. Sadece sorununuzla ilgili ilgili genel bir tıbbi bilgilendirme yapabiliyoruz. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz. Bize aşağıdaki yollardan biriyle ulaşmanız son derece kolay. Şunu da belirtelim hasta mahremiyetine saygı bizim olmazsa olmaz kuralımızdır. Ne bilgi ne randevu ne de tedavi sürecinde verdiğiniz her hangi bilgi dışarıdan görülemez ve kimseyle paylaşılmaz.[/vc_column_text][vc_column_text]DANIŞMAK BİLGİ ALMAK İÇİN:

1.Telefon ile Danışma Hattı: 0(532) 054 46 23 numaralı telefonumuzu saat 09:00 – 21:00 saatleri arasında arayarak supervisör yönetici asistanımızla görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Asistanımız büyük ölçüde bilgilendirme için size yardımcı olacaktır. Ancak yeri geldiğinde doktorumuzla irtibat kurup detay sorularınıza da yanıt verebilecek ve size Clinic Vital olarak nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda bilgi sunacaktır.

2.E-Mail yoluyla Danışma: info@clinicvital.net adresinden bize her türlü soru veya sorununuzu danışabilirsiniz. Size en kısa sürede yine mail yoluyla dönüş yapıyoruz.

3.Sosyal Medya Mesajları: Tüm sosyal medya mecralarında yer almaktayız. Buradan DM yoluyla sorularınızı sorabilirsiniz. Gün içinde mutlaka bu kanalları tarayarak sorularınıza yanıt vermekteyiz.

RANDEVU ALMAK İÇİN:

1.Cep Telefon ile Randevu: Pazar hariç her gün saat 09:00-21:00 saatleri arasında yönetici asistanımızı 0(532) 054 46 23 numaralı telefon hattımızdan arayabilir ve randevu alabilirsiniz.

2.Online Randevu: Web sitemiz üzerindeki randevu butonundan o gün haricindeki her gün için 7/24 anında kendi randevunuzu kendiniz rahatlıkla alabilmektesiniz. Takvim üzerinde kişisel bilgileriniz kesinlikle dışarıdan gözükmez. Teyit amaçlı olarak size telefonla en kısa sürede dönüş yapılmaktadır.

3.Klinik Telefonu ile Randevu: Kliniğimizin sabit telefonunu arayarak da sekreterliğimizden direkt randevu alabilirsiniz.

4.E-mail yoluyla Randevu: İsterseniz bize mail göndererek de randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İLK GÖRÜŞME VE MUAYENE:

İlk muayenemiz sorunun danışanların ağzından birebir dinlenmesi , sorunun ne olduğunun klinisyenimiz tarafından tam olarak anlaşılması ve cinsel check-up üzerine tasarlanmış bir görüşmedir. Bu amaçla bazı tıbbi formlar danışanlar tarafından doldurulur, bazı testler uygulanır, bireylerin gerekiyorsa ürolojik-genital muayenesi gerçekleştirilir ve de biyokimyasal hormonal durum açısından da kan testleri alınır. Bu aşama özünde sorun olsun olmasın özellikle 40 yaş üstü her yetişkin bireyin yılda bir kez uygulamasını tavsiye ettiğimiz genel bir tıbbi kontroldür. Tedavi aşaması değildir. Sonucunda Terapi’ye ihtiyacının olup olmadığına karar verilir. Varsa ve de karşılıklı mutabakat sağlanırsa Clinic Vital ve danışanlar arasında sembolik düzeyde bir tedavi kontratı imzalanır. Son olarak da yol haritası anlamında kişiye veya çifte özel bir tedavi programı ortaya konularak bir dosya açılır ve sonraki randevular planlanır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column offset=”vc_col-md-4″]

[/vc_column][/vc_row][vc_row full_width=”stretch_row_content_no_spaces” wrap_container=”yes” is_section=”yes” remove_border=”yes” el_class=”m-b-n-xl m-t-xl”][vc_column width=”3/4″ el_class=”col-sm-9″][vc_custom_heading text=”“Sağlık hayatta sahip olduğunuz en önemli şeydir!“” font_container=”tag:h3|text_align:center” use_theme_fonts=”yes” el_class=”m-b-sm”][vc_custom_heading text=”Randevu almak için şimdi bizimle iletişime geçin.” font_container=”tag:p|font_size:17|text_align:center” use_theme_fonts=”yes”][/vc_column][vc_column width=”1/4″ el_class=”col-sm-3″][vc_btn title=”Randevu Al” style=”flat” shape=”square” size=”lg” align=”center” skin=”primary” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.portotheme.com%2Fwordpress%2Fporto%2Fmedical%2Fcontact%2F|||” el_class=”m-t-sm”][/vc_column][/vc_row]

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.