Kürtaj Yapmak İstiyorum

Kürtaj Yapmak İstiyorum

KÜRTAJ YAPMAK İSTİYORUM
KÜRTAJ YAPTIRMAK FİYATLARI

Kürtaj yapmak istiyorum , kürtaj olmak istiyorum , kürtaj yapma Şartları nedir , evliyim kürtaj yapmak istiyorum bekar kürtaj yapılır mı soruları internette en çok aranan kürtaj arama başlıklarıdır.

Kürtaj olmak ülkemizde yasak değildir. Kürtaj olmak isteyen kişiler elbette kürtaj yapabilirler. Ancak bunun kanunla düzenlenen şartlarına uygun olmak gerekir.

Güvenli, gizli , sağlıklı ruhsatlı bir merkezde kürtaj olmak isteyen hastalarımız için merkezimiz en doğru adrestir. İstanbul un birçok ilçesinde isteğe bağlı ve zorunlu sebeplerle kürtaj yapabilmeniz için hizmet veriyoruz.

Vakum metodu kullanıyoruz. Ağrısız bir prosedürdür, işlemi jinekolog yapar. Uzun sürmez. Kişi hemen eve gider. Konforludur. Güvenlidir , gelecekte yeniden hamile kalmaya engel değildir. Bekar kişi reşit ise kendi rızası ile kürtaj yapabilir. Evli ise koca onayı gerekir.
Gizliliği sağlanır, bilgiler kimseye verilmez , paylaşılmaz.

Zaten bu suçtur. Hastalarımız bu konuda müsterih olabilir. Merdiven altı kürtaj yerlerinden uzak durun . Ebe ve hemşireler asla kürtaj yapamaz .
Lütfen doktorunuzun diplomasına ve ruhsatına bakin. Çünkü son zamanlarda bu konuda yetkisiz kişilerin türediği bilgisini alıyoruz.
Kürtaj olmadan evvel 5 saat önce oruca başlıyoruz. Hafif bir anestezi veriyoruz. Hasta çok kalmaz merkezimizde.

Güler yüzlü ve ilgili ekibimiz deneyimi ile sizleri karşılayacaktır ve uğurlayacaktır.

İşlem sonrası verilen antibiyotik 3 gün kullanmakta fayda var.
Sorularınız ve görüşleriniz önemlidir. Lütfen bize danışın ve ulaşın her konuda.
Gebelik sonlandırma operasyonu için steriliteye ve hijyene önem çok veriyoruz .
Güvenli bir kürtaj için , bizleri 0532 054 46 23 numaralı telefondan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak ayrıntılı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

 

+90 532 054 46 23

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.