LAZERLE KIZLIK ZARI DİKTİRME

LAZERLE KIZLIK ZARI DİKTİRME

LAZERLE KIZLIKZARI DİKTİRME

Öncelikle Şunu ifade etmek isteriz ki LAZERLE KIZLIK DİKİMİ bir yöntem değildir.

Lazer dokuları kesme ve birbirine yapıştırma amacıyla kullanılır. Kızlık dikimi cerrahi yöntemle olur ve Lazer bu süreçte yardımcı bir unsurdur. Ayrıca Lazerle Vajinal giriş daraltılmasına destek olunur. Birçok kişi bizleri arayarak direk lazerle dikim yapmak istediğini ifade ediyor. Hatta bunun çok garantili ve iyi bir yöntem olduğu yanılgısını ifade ediyor. Oysaki Kızlık Zarı Dikimi yöntemi geçici ve kalıcı flep ile mümkündür.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kızlık Zarı Dikimi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Lazer bazen vajinal girişte yer alan damar dokularının yanmasına dokunun zedelenmesine bile sebep olabilir. Sizler için en iyi yöntemin hangisi olduğuna, ancak ve ancak muayene sonrası hekim karar verir. Lazer ile Kızlık zarı dikimi fiyatları için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bu arada doktorun tecrübesi hakkında lütfen gerekli bilgiyi almadan Kızlık dikimi yapmayın. Doktorlarımız ve ekibimiz deneyimlerini paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Bu arada şunu da ifade edelim ki bizlere başvuran hastaların bilgileri kesinlikle gizli tutulur. Hiçbiri şekilde hastanın özel bilgisi ve işlem bilgisi , e- devlet sgk ,e -nabız da ortaya çıkmaz.

Bu hususta lütfen rahat olun.. sevgiyle kalın…sağlıkla kalın..

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.