ÖZEL BAHÇELİEVLER KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BAHÇELİEVLER KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BAHÇELİEVLER KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Bahçelievler Anestezili Kürtaj Kliniği

BİLGİ GİZLİLİĞİNİZ YASAL HAKKINIZDIR. HERHANGİ BİR BİLGİNİZİ VERMEDEN RANDEVU ALABİLİR , TÜM SORULARINIZI SORABİLİR , KÜRTAJ YAPTIRABLİRSİNİZ !

Kürtaj işlemi hastane veya özel muayenehanelerde, kliniklerde kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Kürtaj olacağınız merkezdeki uzmanın deneyimi, tecrübesi ve merkezin gerekli aletler, sterilizasyon açısından kapasitesi önemlidir. Merkezimiz istanbul ‘un en deneyimli kürtaj merkezlerinden biridir.

BAHÇELİEVLER KÜRTAJ  yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız.

Güvenli Kürtaj işlemi için steril ameliyathanesi olan cerrahi tıp merkezleri ve hastaneler tercih edilmelidir.

Vakumlu Kürtaj riskler açısından en sık tercih edilen Güvenli Kürtaj yöntemidir.

Kürtaj psikolojik etkileri yönünden tercihen anestezi eşliğinde yapılmalıdır.

Evli olmayan bir kadın, yasalar önünde, 10 haftaya kadar istemediği bir gebeliği eğer 18 yaşından büyükse tıbbi yardım ile sonlandırma hakkına sahiptir.

Kürtaj hakkında merak ettiklerinizi ve bilinmesi gerekenleri öğrenmek için kliniğimizi ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Biz klinik olarak mutlaka müdahaleden önce USG ile gebelik durumu, uterus ve yumurtalıkların durumu muayene edilir. Ayrıca kürtajdan sonrada mutlaka USG ile bakılır. Bunlar bize kürtajın daha rahat ve kontrollü yapılmasını sağlamaktadır.

KÜRTAJIN YAPILMA ZAMANI NE ZAMANDIR ? HERHANGİ BİR YASAL SÜRESİ VAR MIDIR ? KÜRTAJ İÇİN GEÇ KALINIR MI ?

Evet, Kürtaj işleminin yapılması için yasal bir süre vardır.Kanunlarla belirlenmiş olan bu yasal süre gebeliğin 10. haftaya kadar olan bölümüne kadar yapılır.10.haftayı geçen geblikler’de kürtaj işlemi yapılmaz. Gebeliğin kaçıncı haftasında olduğunuzu son adet başlangıcından bugüne kadar olan kısımda hesaplanır.

Kürtaj işlemi sırasında kliniğimiz tarafından kesinlikle kimliğiniz gizli tutulmaktadır.

BAHÇELİEVLER KÜRTAJ  merkezine geldiğiniz  anda hastanın  gizliliği sağlanmaktadır. Bu konuda endişe etmenize gerek yoktur. Merkezimizde yapılan hamilelik sonlandirmada bilgilerinizin gizliliği kanuni  hakkınız olup , bu işlemi yaptırdığınızda bilgileriniz kimseyle paylaşılmaz.  Bilgi gizliliği sağlıyoruz.  Kayıtlarda kürtaj işlemi olarak geçilmez.

BAHÇELİEVLER’ de kürtaj yapan yerler arasında her zaman için ilk tercihiniz uzman olan doktorların bulunduğu klinikler olmalıdır. Çünkü kürtaj her ne kadar ufak bir operasyon gibi görünse de, cerrahi müdahale olmasından dolayı insan sağlığını yakından ilgilendiren bir durumdur. Bu nedenle ihmal edilmemelidir.

İsterseniz işlemin bitiminde gebelikten korunmanız için rahim içi spiral uygulaması da yapılabilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.