ALİBEYKÖY’DE KÜRTAJ FİYATLARI

ALİBEYKÖY’DE KÜRTAJ FİYATLARI

Kürtaj nasıl yapılır? Çocuk Aldirma Nasıl Yapılır?

Kürtaj Operasyonu Öncesi (Kadın Doğum Uzmanı Doktor Tarafından) tam jinekolojik muayene ve trans vajinal ultrasonografi yapılmalıdır. Bu muayenede rahim yapısı incelenir, kürtaja engel ya da zorluk teşkil edebilecek anomalilerin varlığı tespit edilir, kist, miyom gibi anormal durumlar varsa tespit edilir ve değerlendirme yapılır. Gebe kadının kan grubundan , daha önce kullanmış olduğu ve halen kullanıyor olduğu ilaçlara, mevcut sistemik hastalıklarına ve daha önceki gebelik öykülerine kapsamlı bir muayene yapılır. Kan uyuşmazlığı – Rh Uyuşmazlığı vakalarında; kürtaj işleminden 72 saat sonrası için “Anti-D” kan uyuşmazlık iğnesi planlanır.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu sebeple kan uyuşmazlığı durumları için çiftlerin her ikisinin de kan grubu bilinmelidir. Kan uyuşmazlığı iğnesinin yapılmasında amaç, olası sonraki hamileliklerin sağlıklı olması için alınan bir önlemdir.

Bu tetkik ve değerlendirmelerin yanı sıra hastanın kararlığının doğru algılanması ve sağlıklılığı bağlamında genel psikolojik durumunun tespiti de önemlidir..

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.