Çocuk Aldırma İstanbul 2023

Çocuk Aldırma İstanbul 2023

Çocuk Aldırma İstanbul 2023

Çocuk aldırma fiyatları ve çocuk aldırmak isteyen bireyler için kliniğimizdeki asistan arkadaşlara 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz.
İstanbul un birçok ilçesinde jinekoloji merkezlerimizde , güvenli, gizli ve hijyenik kürtaj operasyonu için hizmetinizdeyiz.

Çocuk aldırma işlemi yani kürtaj, sadece kadın doğum uzmanları tarafından yapılabilir ve mutlaka steril koşullarda yapılmalıdır. Merdiven altı kürtaj işlemlerinde annenin sağlığını riske atacak birçok faktör vardır. Lütfen bu yerlerden uzak durun..

• Tüm bu işlemler yaklaşık 15 – 20 dakika içerisinde tamamlanır.
• Ancak anestezi süreci ile birlikte bu süreç 1 saati bulabilir.

• Hasta gün içerisinde günlük yaşamına dönebilir.

• 18 yaşından büyük olan tüm kadınlar kürtaj yaptırabilir.

• Eğer kadın 18 yaşından küçükse, ebeveyn izni ile kürtaj yaptırabilir.

• 18 yaşından büyük olan kadın evli ise kürtaj için eş onayının alınması gerekmektedir.

Kürtaj Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kürtaj sonrası hastanın ilk 2 hafta cinsel ilişkiye girmemesi ve regli döneminde tampon kullanmaması gerekmektedir. Aynı zamanda kürtaj sonrası bulantı, kusma, akıntı ya da kaşıntı gibi durumlar söz konusuysa. Doktorunuza haber vermeniz gerekmektedir.

Kürtaj işlemi sırasında kliniğimiz tarafından kesinlikle kimliğiniz gizli tutulmaktadır. Ve bilgileriniz T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliğinin, RG.,01.08.1998, 23420 maddeleri uyarınca  başkası ile paylaşılmayacaktır. Dikkat edilmesi gereken husus; kürtaj için yasal olan süre olan gebeliğin 10 haftayı geçmemiş olmasıdır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.