Cytotec Nerede Satılıyor

Cytotec Nerede Satılıyor

Cytotec Nerede Satılıyor

Cytotec ilacını nerde bulurum , Cytotec nerde satılır ne kadar fiyatı vardır soruları ile çokça karşılaşıyoruz.
Değerli danışanlarımızın bilmesi gerekir ki Cytotec düşük hapı satmak kullanmak almak yasaktır!

Cytotec zararlı bir ilaç mıdır diye soranlara öncelikle şunu söylemek gerekir ki bu ilaç aslında mide ülser ilacıdır. Mide ülserlerini tedavi eder. Ancak kullanımı konusunda karmaşık ve yanlis bilgilerin mevcudiyeti üzerine bu yazıyı paylaşmak istedik. Gebelerde düşük baslatir. Bebeğin düşmesine sebep olur.

Cytotec kullanımı ülkemizde sadece doktorlara serbest olup , bireyler eczane veya başka yoldan bu ilaci temin edemez. Cytotec satışı yasaktır. Kullanımı risk içerir.

Cytotec ilacını sadece hekimler lüzum üzerine hastaya bizzat verebilir.

Kürtaj cytotec hapı, düşük hapı olarak bilinen ilaçların Türkiye’de kullanım onayı bulunmamaktadır. Eczanelerde satışı yoktur.
Düşük hapının etkisi, kullanılan ilaca ve doza bağlı olarak değişebilir. Genellikle, ilaç alındıktan sonraki birkaç saat içinde düşük gerçekleşir. Ancak, rahimden fetüsün tamamen atılması birkaç gün sürebilir. Bu süreçte, kadınlar ağrı, kramp, kanama ve diğer yan etkiler yaşayabilirler.
Ama bunlar kişinin kendi uygulayacağı bir prosedür değildir. Bu ilaç sadece hekim kontrolünde ve izninde hastanede veya klinikte hastaya gerekiyorsa verilir. Bunun bazı tıbbi gerekçeleri olmalıdır.
Düşük hapının etkisi, hamilelik haftasına bağlı olarak değişebilir. Hamileliğin ilk aşamalarında kullanılan kürtaj hapları, hamileliği tamamen sonlandırmak için yeterli olmayabilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.