Karaköy Kürtaj

Karaköy Kürtaj

Karaköy Kürtaj Merkezi

Karaköy de kürtaj merkezi konusunda İstanbul’un en güvenilir hizmet veren şubesi olan klinigimizde güvenli hijyenik yasal kürtaj prosedürünü uygulamaktayız. Karaköy kürtaj kliniğimize 0532 054 46 23 den ulaşabilirsiniz.

Telefon veya WhatsApp ile bilgi almak mı istiyorsunuz? Aşağıdaki butonlardan birini kullanarak Asistanımız ile görüşebilir. Kürtaj ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruları sorabilir ve randevu oluşturabilirsiniz.

Anadolu Kurtaj ve Avrupa kürtaj hastaneleri ekibimiz ile hastalarımızın konforlu kürtaj sürecini beraber planlanmaktayız.

Gelişen tıp teknolojisiyle, vakum yöntemi risksiz ve ağrısız bir yöntem olarak uygulanmaktadır.

Kürtaj işlemi özel hastane ve klinik tarafından yapılmalıdır. Bu operasyon, sağlık söz konusu olduğu için özenle gerektirir. Öncelikle Türkiye’de uygun fiyatlara merdiven altı, kimliği belirsiz insanlar tarafından yapılmaması gereken Kürtaj, İstanbul kürtaj fiyatları çerçevesinde sadece klinik ve özel hastanelere müracaat edilmesi gereken bir durumdur.

Kadın sağlığı, hayati bir konu olup, her bireyin farklı ihtiyaçları ve öncelikleri vardır.
Biz, uzman ekibimizle birlikte, kadın sağlığını önemseyerek güvenli ve profesyonel kürtaj hizmeti sunuyoruz. Her hastanın bireysel ihtiyacını anlayıp, güvenli ve özel çözümlerle yanınızdayız.

Kürtaj sonrası iyileşme süreci birkaç hafta sürebilir. Hafif kanama ve lekelenme normaldir, dinlenmek ve ağır fiziksel aktivitelerden kaçınmak önemlidir. İlk günlerde karın bölgesinde hafif kramplar olabilir; doktorun önerdiği ağrı kesicilerin düzenli kullanımı faydalıdır. İlk haftada kanama azalır, iyileşme süreci hızlanır. Cinsel ilişki için doktorun önerileri önemlidir. Kontrollerle takip edin, anormal durumda doktora başvurun.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.