EMİNÖNÜ KÜRTAJ FİYATLARI

EMİNÖNÜ KÜRTAJ FİYATLARI

EMİNÖNÜ KÜRTAJ FİYATLARI – Eminönü’nde kürtaj için bizi hemen arayın uygun fiyat ve gizlilik garantisi.

Kürtaj Kısırlığa Neden Olur mu?

Kürtaj işleminin en çok korkulan tarafı tekrar hamile kalamamaktır. İlk gebeliğin kürtaj ile sonlandırılması ile bu riskin arttığı düşünülür. Ancak bu düşünce doğru değildir. Kürtaj yapılırken eskiden olduğu gibi kazıma işlemine gerek duymadan vakum aspirasyon yöntemi kullanmaktayız. Bu durumda rahimin fonksiyonel tabakasına zarar verilmediğinden kürtaj yapılması sonraki gebelikler için risk oluşturmamaktadır. İstenmeyen hamileliğin sonlandırılması için yapılan erken hafta vakum kürtaj işleminden sonra doktorun önerilerine uyan sağlıklı kadınların hemen hemen tümü istediklerinde rahatlıkla tekrar hamile kalırlar.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

GİZLİLİK TAAHHÜTNAMESİ

Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420) tümüyle gizli tutulacaktır. Başka şahıslara hastalığınız, tedaviniz ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

Kürtaj işlemi hakkındaki sorularınız için 
0532 054 46 23

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.