KASIMPAŞA KÜRTAJ YAPAN YERLER | FİYATLARI

KASIMPAŞA KÜRTAJ YAPAN YERLER | FİYATLARI

KASIMPAŞA KÜRTAJ YAPAN YERLER

Kasımpaşa’ya en yakın kliniğimiz taksim ve Şişli de yer alır. Kasımpaşa da kürtaj fiyatları ile ilgili danışman arkadaşımızdan bilgi edinebilirsiniz. Vakumlu kürtaj yapıyoruz. Hasta bilgilerini gizliyoruz. Covid önlemlerine dikkat ediyoruz. Ağrısız Acısız bir süreçtir. Yasalara uygun , sağlık bakanlığı onayli ve ruhsatlı merkezimiz. Hastalarımız her konuda jinekolojik muayene hakkında bilgi edinebilir.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gebeliğinizin durumu, kürtaj ve kürtaj fiyatları hakkında bilgi için telefon numaramız ve e-posta adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kürtaj başlangıç fiyatı 700 TL‘dir. Kürtaj fiyatları gebeliğin haftasına ve hastanın tıbbi durumuna göre değişkenlik gösterebilmektedir.

• 4 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 700 TL
• 5 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 8xx TL
• 6 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 9xx TL
• 7 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 1xxx TL
• 8 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 11xx TL
• 9 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 12xx TL
• 10 Haftalık Kürtaj Fiyatları – 13xx TL


”600 ₺’den Başlayan Fiyatlarla”

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.

Evlilik dışı konusunda bir başka paragraf ise evli bir bir bayanın kocası hariç başka bir erkekle cinsel ilişkiye girerek gebe kalması ve bunu kürtajla sonlandırma durumudur, işte bu durumda iş biraz sıkıntılıdır, zira kürtaja gelen bir bayanın kimliğinde evli ibaresi varsa mutlaka eş izni istiyoruz, bu durumdan habersiz bir kocaya eşiniz başkasından gebe kalmış kürtaj yapacağız izin veriyor musunuz diye sorsak herhalde çevik kuvvet korumasına ihtiyacımız olur. Böyle durumlara jinekologların çoğu bulaşmak istemez ve ne şartla olursa olsun def-i bela olarak görerek reddederler, peki yasalara göre bu durumda kalan insanlar ne yapacaklar? ya resmi eşten bir şekilde izin alınacak yada devam eden bir boşanma davası varsa dava dosya fotokopisi ve sorumluluk reddi dilekçesi ile yasal sınırları aşmayan gebelik kürtaj edilecektir. Böyle durumlarda maliyetler aslında fark etmemesi gerekirken evlilik dışı kürtaj ücretlerini standart fiyat listesinden daha pahalı tutan yerler olduğunu duyuyorum ama bu etik dışı bir davranıştır, çocuk aldırma fiyatları gebelik haftasına bakılarak hesaplanır.


Kürtaj Nedir, Nasıl Yapılır, Kürtaj Sonrası  

Kürtaj ve Gebelik Kararı: Kadınların önemli bir korkusu da beklenmedik bir anda istenmeyen gebelik ile karşılaşmak ve gebeliği sonlandırmak için kürtaj kararı vermek ile ilgilidir. Bunun nedeni genellikle gebelikten koruyucu önlemlerin yeterli olarak alınmaması ya da alındığının zannedilmesi sonucu bir istenmeyen gebelik durumunda gebelik sonlandırma / çocuk aldırma ve kürtaj sonrası ile ilgili ne yapılacağını bilmemektir. Öğrenip karar verdikten sonra ÇÖZÜMÜ OLAN sorunlardan korkmayın ve verdiğiniz kararın GİZLİ kalacağından da emin olun.

İstenmeyen gebelik, korunmadan ya da korunduğunu sanarak olan ilişki sonrası gebe kalarak,  kadının doğum yapmak istememesi, doğum yapmanın sağlık açısından zararlı olması veya yaşayan çocuk sayısı istenenden fazla olan durumlarda görülen gebelik durumlardır. İstenmeyen gebelik olmaması için doktorunuzun önerdiği size uygun doğum kontrol yöntemlerini kullanmalısınız.


Kürtaj kime ve kim tarafından uygulanır? 

Kadının arzusuyla yasal olarak 10. gebelik haftasına kadar uygulanabilir.”Yasal Tahliye ya da yasal kürtaj” adından da anlaşılacağı gibi ülkemizde reşit kadınlarımıza tanınmış tümüyle yasal ve çağdaş bir haktır. Evli olmayan ve 18 yaşın üzerinde olan reşit kadınlar kendi isteklerine göre hareket ederler. Kürtaj yalnızca ve ancak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanınca uygulanır.

Kürtaj fiyatları ücreti ne kadar?

İstanbul kürtaj fiyatları, kürtaj yapan hastane, poliklinik ve tabip odası asgari ücret tarifesine göre değişiklik gösterirse de asıl kürtaj fiyatı belirlenmesi gebeliğin büyüklüğü, tercih edilen anestezi şekli (lokal veya uyutarak anestezi ile), daha önce kürtaj, doğum veya sezaryen olup olmadığı ve müdahaleyi uygulayan doktorun muayenesinin sonucunda bulduğu farklı bulgulara göre değişir.
Bugün için kürtaj fiyatları yukarıda anlatılan başvuran hastanın muayene durumuna bağlı olarak değişmekle birlikte 600-1000 TL civarından başlamaktadır.
TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.