ÖZEL BAKIRKÖY KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BAKIRKÖY KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL BAKIRKÖY KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Bakırköy Anestezili Kürtaj Kliniği

Kürtaj ve gebelik sonlandırma işlemini  Bakırköy’ de yasal sınırları içerisinde sadece 5  – 10 dakikada tek kullanımlık aletlerle sağlığınıza zarar vermeden yapmaktayız. Kürtaj işlemi hakkında  tüm merak ettiklerinizi sormak için dilediğiniz zaman çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Kürtaj operasyonu jinekolog operatör doktorlar tarafından muayenehane, tıp merkezleri, özel klinikler ve hastahanelerde yapılabilmektedir.

• HASTA BİLGİLERİNİN GİZLİLİĞİ KESİN OLARAK SAĞLANIR

• TEK KULLANIMLIK MALZEME (KANÜL) KULLANILIR. BASKA HASTALARDA KULLANILAN KANÜLLER İLE KÜRTAJ YAPILMAZ.

• SADECE VAKUM YÖNTEMİ İLE KÜRETAJ YAPILIR. METAL BİR CİHAZ VEYA AKSAM KULLANILMAZ.

Kürtaj  işlemi Bilgi Gizliliği Sağlanmaktadır.
Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.
Güvenli Kürtaj için işlem öncesi ve sonrası doktorunuzun önerilerine uymak – ilaçlarınızı kullanmak ve kontrollerinizi yaptırmak önemlidir.
Kürtaj için günümüzde modern kliniklerde kullanılan en sağlıklı ve hızlı yöntem vakum aspirasyon (vakum kürtaj) yöntemidir. Kliniğimide vakumlu aspirasyon ile gebelik sonlandırma işlemi yapılmaktadır. Fiyatlarımız, kliniğimiz ve doktorumuz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hamilelik,  kadın bedeninde gerçekleşen doğal bir olaydır. Bu nedenle gebeliği sürdürmeye de gebeliği sonlandırmaya da kadının karar vermesi gerekir.
Kürtaj yani çocuk aldırma, rahmin temizlenmesi ve yeni büyümeye başlayan embriyonun çıkarılması için yapılan bir işlemdir. Adını, uygulama sırasında kullanılan “küret” isimli tıbbî aletlerden alır.

Kadın evli değilse gebeliğin on haftadan az olması kaydıyla kürtaj yaptırmaya her zaman hakkı vardır. Kadın evli ise kürtaj için, kendi rızasının yanında kocasının da rızası olmalıdır. Kocanın izin vermemesi halinde kürtaj yapılamaz. Kadının rızası olmadıkça koca istese de kürtaj yapılamaz.

BAKIRKÖY ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

BAKIRKÖY Çocuk Aldırma Ücreti Ne Kadar?

Çocuk aldırmak için uygulanan kürtaj ücreti gidilen hastane, klinik, uygulayan doktor, kullanılan malzeme ve gebelik süresi gibi çeşitli durumlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada, çocuk aldırma fiyatları ile ilgili genel bir aralık söylemek oldukça zordur.

Çocuk aldırmak isteyen kişiler, gittiği hastane ve doktor ile iletişime geçerek, ödemesi gereken ücreti öğrenebilir ve çocuk aldırma ile ilgili son kararını verebilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.