ÖZEL SULTANBEYLİ KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL SULTANBEYLİ KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL SULTANBEYLİ KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Sultanbeyli Anestezili Kürtaj Kliniği

İstanbul  SULTANBEYLİ Kürtaj Kliniği
Sağlık danışmanlarımızı 24 saat arayabilirsiniz. Her konuda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

SULTANBEYLİ Kürtaj Merkezinde gerçekleştirilen vakumlu kürtaj operasyonu isteğe bağlı olarak genel veya lokal anestezi verilerek yapılmaktadır.  Bu sayede hastanın işlem sırasında acı duyması engellenmektedir ve daha az kanama görülmektedir. Kliniğimizde kürtaj işlemi öncesinde ultrason ve jinekolojik muayene yapılarak gebeliğin haftalık durumu tespit edilerek operasyon için planlama düzenlenmektedir.

SULTANBEYLİ ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

YAKLAŞIK FİYATLAR

• 4 ile 6 Haftalık gebelik döneminde kürtaj operasyonu 7××TL’dir.

• 6-8 haftalık gebelik döneminde istenmeyen gebeliği sonlandırma operasyonu 7×× TL’dir.

• 8 haftalık gebelik sonlandırma operasyonunda 8×× TL bir ödeme gerekmektedir.

• 9 haftalık gebelik sonlandırma operasyonunda 8×× TL

• 10. Hafta istenmeyen gebeliğin sonlandırılması operasyonu 8×× TL olarak değerlendirilmektedir.

SULTANBEYLİ KÜRTAJ yaptırmak istiyorsanız ille de evli olmanıza gerek yok. Evlenmeden de gebe kalmış olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda devlet hastanelerinde değil, özel hastanelerde kürtaj yaptırmanız gerekiyor. Bunun yanında bebeği istemiyorsanız bile en fazla 10 hatalık hamileyken kürtaj yaptırabilirsiniz. Daha sonrasında sağlığınız riske gireceği için ne özel hastanelerde ne de devlet hastanelerinde kürtaj yaptıramazsınız.
SULTANBEYLİ kürtaj fiyatları hakkında ve kürtaj süreciyle ilgili sorularınız için kliniğimizi arayarak uzman doktorlarımızla görüşebilir, aynı zamanda operasyon aşamaları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kürtaj öncesi hazırlık ve sonrası yapılması gerekenleri uzman doktorlarımız size geleceğiniz gün bildirecektir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.