ÖZEL FATİH KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL FATİH KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL FATİH KÜRTAJ KLİNİĞİ

2000 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Fatih Anestezili Kürtaj Kliniği

Kürtaj Bilgi Gizliliğiniz Sağlanmaktadır.

FATİH KÜRTAJ Merkezi olarak konusunda uzman doktorlarımız, son teknolojik cihazlarımız ve hijyen konusunda uluslararası standartları takip eden kliniğimizle tüm tereddütlerinizi ortadan kaldıracağız.

Kendinizi üzmek yerine bu durumun her kadının başına gelebileceğinin farkına vararak, kürtaj işleminin korkutucu bir yanı olmadığını bilmelisiniz. İstenmeyen gebeliği sonlandırmak amacıyla Fatih kürtaj yapan merkezimize sizleri bekliyor olacağız.  Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve uzman kadromuzla tüm endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

FATİH KÜRTAJ fiyatları hakkında ve kürtaj süreciyle ilgili sorularınız için kliniğimizi arayarak uzman doktorlarımızla görüşebilir, aynı zamanda operasyon aşamaları ile ilgili detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kürtaj öncesi hazırlık ve sonrası yapılması gerekenleri uzman doktorlarımız size geleceğiniz gün bildirecektir.

Kürtaj işlemi için ilk olarak muayene olmanız ve gebeliği doğrulamamız gerekir. Bundan sonra size en uygun yere beraber karar vermek mümkündür. FATİH kürtaj işlemi için değerlendireceğimiz alternatifler bulunmaktadır.

Ülkemizde yasal olarak 10. haftaya kadar kürtaj işlemi yapılabilmektedir. 

Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanmakla beraber esas olan ultrason muayenesinde saptanan gebelik haftasıdır. Ultrason ile gebelik saptandığı andan itibaren 10. haftaya kadar gebelik sonlandırma işlemi yasaldır.

Kürtaj işleminde teknik bilgi, deneyim ve sterilizasyon dışında diğer bir önemli hususta hasta güvenliği ve gizliliğidir. Özellikle evlilik dışı oluşan gebeliklerde hasta mahremiyeti hassas bir konudur. Bu hususa hastane bünyemizde yapılan kürtaj işlemlerine titizlikle uyulmaktadır.

Güvenilir ellerde ,steril ortamlarda yapılan kürtaj işleminden sonra komplikasyon gelişme ihtimali son derece zayıftır.
Bu yüzden hastaların seçim yaparken dikkatli ve özenli olması önemlidir.

Kürtaj işlemi 10 – 15 dakika sürmektedir.

Güvenilir ellerde, steril ortamlarda yapılan kürtaj işleminden sonra komplikasyon gelişme ihtimali son derece zayıftır. Bu yüzden hastaların seçim yaparken dikkatli ve özenli olması önemlidir.

İsterseniz işlemin bitiminde gebelikten korunmanız için rahim içi spiral uygulaması da yapılabilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.