ÖZEL KARTAL KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL KARTAL KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL KARTAL KÜRTAJ KLİNİĞİ

2000 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul  Kartal Anestezili Kürtaj Kliniği

KARTAL kürtaj yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız.

Kürtaj işlemini  Kartal ‘da yasal sınırları içerisinde sadece 5 dakikada tek kullanımlık aletlerle sağlığınıza zarar vermeden yapmaktayız. Kürtaj hakkında merak ettiklerinizi sormak için dilediğiniz zaman çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.
Sağlık danışmanlarımızı 24 saat arayabilirsiniz. Her konuda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Kartal da Vakumlu Kürtaj işlemi yaklaşık olarak 5-6 dakika sürmektedir. işlem öncesi ve sonrası doktorunuz sizi 4 boyutlu ultrason ile muayene eder ve parça kalıp kalmadığına bakar daha sonra taburcu eder.1 hafta sonra kontrole çağırır.

Muayenehaneye başvuru nedeniniz ve size ait kaydedilen tüm bilgiler sizin yasal haklarınız kapsamında (TC Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği RG 01.08.1998 ,23420) tümüyle gizli tutulacaktır. Başka şahıslara hastalığınız, tedaviniz ve şikayetiniz hakkında bilgi verilmesi mümkün değildir.

Kürtaj işlemi hakkındaki sorularınız için arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kürtaj işlemi hijyenik hastane şartlarında, klinikte ruhsatlı  ameliyathane ortamında, uzman jinekolog hekiminiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kürtaj 5 dakika kadar süren, uzman jinekolog hekim için kolay bir işlemdir. Ancak her cerrahi müdahale gibi riskler taşıyan bu müdahale mutlaka steril ameliyathane şartlarında gerçekleştirilmelidir. Tüm bunların yanında kürtaj operasyonu öncesinde kan grubu testi, kan sayımı testi ve jinekolojik muayene operasyonun ve hastanın güvenliği için olmazsa olmazıdır.

Kürtaj yaptırmak isteyen kadınlar araştırma yaparken uygun kürtaj, ucuz kürtaj gibi sadece fiyatlandırma politikası uygun olduğu için ruhsatsız ve yetkisiz kişi ve klinikleri tercih etmemeli sağlığını tehlikeye atmamalıdır.

KARTAL ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.