ÖZEL ÜMRANİYE KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÖZEL ÜMRANİYE KÜRTAJ KLİNİĞİ

ÜMRANİYE KÜRTAJ FİYATLARI

2000 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Ümraniye Anestezili Kürtaj Kliniği

Kürtaj Bilgi Gizliliği Sağlanmaktadır.
Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.
Güvenli Kürtaj için işlem öncesi ve sonrası doktorunuzun önerilerine uymak – ilaçlarınızı kullanmak ve kontrollerinizi yaptırmak önemlidir.
Kliniğimizde hasta mahremiyetine katı kurallarla özen gösterilir. Hasta bilgileri hiçbir şekilde üçüncü kişi veya kurumlarla paylaşılmaz.

• Mahremiyetin korunacağına dair güvence veririz.

• Gizliliğin üst seviyede tutulduğunu da belirtiriz.

SADECE VAKUM YÖNTEMİ İLE KÜRETAJ YAPILIR. METAL BİR CİHAZ VEYA AKSAM KULLANILMAZ.
KÜRTAJ  İŞLEMİ SON DERECE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE YAPILIR. DAHA SONRA GEBE KALMAK İSTEDİĞİNİZDE SORUN YAŞAMAZSINIZ.

Bekar kürtaj yapılmaktadır. Çünkü yasal süre asıldıktan sonra yasal olmayan yollar ile kürtaj yaptırmak hayati risk taşımaktadır.
Kürtaj işlemi için 18 yaşınızdan büyük olmanız gerekmektedir. Ailenizin onayı ve bilgisi dahilinde 18 yaşın altında iseniz yaptırabilirsiniz.
Gebeliğin 10. haftasına kadar kürtaj olabilirsiniz. Eğer evlilik dışı gebeliği sonlandırmış iseniz bilgileriniz saklanmaktadır .

Kürtaj işlemi alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü söz konusu sizin sağlığınızdır. Bu yüzden iyi bir yerde yaptırmaya özen gösterin. Kürtaj  operasyonu fiyatları hastanenin bulunduğu il ve konuma göre değişiklik göstermektedir.

Kürtajın yasal kısıtlamaları arasında evli/bekâr ayrımı konusu sadece baba onay için vardır. Evlilik dışı kürtajın yasal olmaması gibi bir durum söz konusu değildir. Reşit olan bir kadın yasal olarak kürtaj yaptırabilir. Evlilik şartı aranmamaktadır.

ÜMRANİYE ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

Kürtaj işlemi sırasında kliniğimiz tarafından kesinlikle kimliğiniz gizli tutulmaktadır. 

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.