ÖZEL SAMANDIRA KÜRTAJ KLİNİĞİ 600 TL

ÖZEL SAMANDIRA KÜRTAJ KLİNİĞİ 600 TL

ÖZEL SAMANDIRA KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Samandıra Anestezili Kürtaj Kliniği

İstanbul  SAMANDIRA Kürtaj Kliniği
Sağlık danışmanlarımızı 24 saat arayabilirsiniz. Her konuda aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

SAMANDIRA Kürtaj Merkezinde gerçekleştirilen vakumlu kürtaj operasyonu isteğe bağlı olarak genel veya lokal anestezi verilerek yapılmaktadır.  Bu sayede hastanın işlem sırasında acı duyması engellenmektedir ve daha az kanama görülmektedir. Kliniğimizde kürtaj işlemi öncesinde ultrason ve jinekolojik muayene yapılarak gebeliğin haftalık durumu tespit edilerek operasyon için planlama düzenlenmektedir.

SAMANDIRA Kürtaj ; Kürtaj işlemi için hasta önce muayene edilir. Daha sonra eğer genel anestezi uygulanacaksa bir anestezi uzmanı tarafından yapılacak işlem ile ilgili olarak hasta bilgilendirildikten sonra kolundan damar yoluna girilir. Bu, yalnızca bir iğne batması şeklinde son derecede rahat bir işlem olup belki de tüm girişim sırasında hissedilen tek ağrı olacaktır.

Evli olmayan bir kadın, yasalar önünde, 10 haftaya kadar istemediği bir gebeliği eğer 18 yaşından büyükse tıbbi yardım ile sonlandırma hakkına sahiptir.

Kürtaj hakkında merak ettiklerinizi ve bilinmesi gerekenleri öğrenmek için kliniğimizi ziyaret edebilir bizimle iletişime geçebilirsiniz. Operasyon öncesi ve sonrası hakkında sizleri bilgilendirmek, en iyi sağlık hizmetini almanız için buradayız.

10 haftaya kadar olan gebeliklerde uygulanabilen bebek aldırma işlemi, hastanın hayatını kısıtlamadığı gibi işlem sonrasında normal hayatına aynı gün dönmesine imkan tanır.  Kürtaj sonrası yoğun olmayacak derece kanama görülmesi son derece normal bir durumdur.  Kürtaj sonrasında hasta 6 ile 10 hafta arasında ilk adetini görmektedir ve dilerse ilerleyen zamanlarda yeniden hamile kalabilir.

Samandıra ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ genel bilgi ve information için bize ulaşın.  Bilgileriniz gizli tutulacaktır.  Özel kürtaj prosedürü için arayabilirsiniz.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.