ÖZEL SARIYER KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

ÖZEL SARIYER KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

ÖZEL SARIYER KÜRTAJ KLİNİĞİ

SARIYER ÖZEL KÜRTAJ Merkezi olarak konusunda uzman doktorlarımız, son teknolojik cihazlarımız ve hijyen konusunda uluslararası standartları takip eden kliniğimizle tüm tereddütlerinizi ortadan kaldıracağız. 

1500 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Sarıyer Anestezili Kürtaj Kliniği

Kendinizi üzmek yerine bu durumun her kadının başına gelebileceğinin farkına vararak, kürtaj işleminin korkutucu bir yanı olmadığını bilmelisiniz. İstenmeyen gebeliği sonlandırmak amacıyla Sarıyer kürtaj yapan merkezimize sizleri bekliyor olacağız.  Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve uzman kadromuzla tüm endişelerinizden sıyrılabilirsiniz.

SARIYER Kürtaj Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki numaramızdan bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu konuda her türlü soru ve bilgi için bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Sarıyer kürtaj Merkezi olarak kadın doğum polikliniğinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden bazıları; Gebelik tespiti ve gebelik takibi, Normal doğum ya da sezaryen, Rahim içi hastalıklar ,Biyopsi işlemleri,Yumurtalık kistleri,Rahim ağzı hastalıkları,tanısal kürtaj,tıbbi nedenli kürtaj,adet düzensizlikleri,vajinit,kısırlık,doğum konrolü vs.

SARIYER  bölgesinde 7 gün 24 saat kadın doğum hizmeti sunulmaktadır.
Kliniğimiz hizmet verdiği bütün bölgelerde hasta psikolojisine pozitif bir enerji vererek, hastaların taburcu olma süresini kısaltarak, bireylerin operasyonlarının başarılı geçmesini sağlamaktadırlar.

7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Sarıyer  bölgesinde Kürtaj Fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz hastanemizde siz ve tüm hastalarımızın bilgileri gizli tutulmaktadır.
Kürtaj işlemi oldukça basit bir operasyondur. Bu işlemin amacı istenmeyen gebelik durumuna bir son vermektir. Kürtaj yapıldıktan 15 20 gün süreye kadar cinsel birliktelik önerilmez.

Sarıyer bölgesinde yer alan klinikler arasında öncü bir konuma sahip olduğumuzu dile getirmek isteriz. Tecrübeli ve profesyonel doktorlarımız tarafından gerçekleştirilen bu işlem, sağlıksal problemlerin önüne geçebilmek için önlemlerin alınabileceği şekilde tamamlanır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.