Pendik Kürtaj

Pendik Kürtaj

Pendik kürtaj birçok hastane ve özel muayene kürtaj işlemini yapmaktadır. Fakat bazıları belli bir ücret karşılığında yaparken devlet hastaneleri bunu ücretsiz şekilde yapmaktadır. Devlet hastaneleri belirli şartlar altında ücretsiz şekilde yapar. Fakat bunu yapması için hastanın sağlığında Hayati bir tehlikenin bulunması gerekir. Özel klinik ve muayeneler ise kürtajları ücretli şekilde yapar. Pendik kürtaj merkezleri arasında seçeceğiniz herhangi bir merkezde kürtaj işleminizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Seçimlerinizi yapabilmeniz için ise pendik kürtaj merkezleri ile birebir görüşebilirsiniz. Ayrıntıları muayene ve randevu gününüzü ayarlayabilirsiniz. Vefa kürtaj merkezleri genellikle sadece kürtaj için çalışan hastaneler olduğu için sizlere üstün hizmet kalitesi sunabilir. Sizlere ilk olarak kürtaj merkezinde bir muayene işlemi yapılır. Muayenenin ardından kürtaj için uygun olup olmadığınız kontrol edilir. Daha sonra kürtaj için uygun gün verilir. Tabii ki kürtaj olacağınız doktoru sizin kendinizin seçmesi daha önemlidir. Seçiminizi doğru yaparsanız daha iyi doktorlara kürtaj işlemi yaptırabilirsiniz. Üstelik iyi bir doktora kürtaj yaptırmak kürtaj sonrasında oluşacak olan riskleri minimuma indirir. Fakat doktor ve hastane seçiminizi yapmazsanız kürtaj sonrasında beklenmedik komplikasyonlar oluşabilir.

Steril Bir Klinik

Komplikasyonlar ile rahim delinmesi veya rahimde aşırı derecede bir kanama meydana gelebilir. Vefa kürtaj merkezleri arasında son teknoloji makineleri kullanarak kürtaj yapan merkezleri tercih etmekte fayda vardır. Şimdilerde en yakın kürtaj vakumlu kürtaj yapılmasıdır. Vakumlu kürtaj ile hem doktoru hem de hastanın işi daha kolay olmaktadır. Aynı zamanda kürtaj yaptıracağınız merkezi steril olmasına da dikkat etmelisiniz. Kürtaj genellikle çok uzun sürmez. 10 dakikayı geçmeyecek bir sürede kürtaj işlemi tamamlanır. Bazı klinikler kürtaj sonrası gözaltında tutulabilirsiniz. Bu durumda sizin için gayet iyi olacaktır. Kürtaj sonrasında oluşabilecek ağrılar için doktorunuz sizlere en uygun ilaçları da verecektir. Aynı zamanda çok çok yüksek fiyatlara kürtaj yapan merkezlerden de uzak durmakta fayda vardır. Çünkü daha uygun fiyatları en iyi kürtaj yapan doktorlar kürtaj yaptırmanız mümkündür. Bunun içinde sadece detaylı bir araştırmalar yapmanız gerekir.

İSTENMEYEN GEBELİĞİ SONLANDIRMA OPERASYONU NE ZAMAN YAPILMALIDIR?

İstenmeyen gebeliğin sonlandırılması operasyonu, hastaların gebelik dönemlerinde 5. Hafta ile 10. Hafta arasında yapılmaktadır. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından hastaların 11. Hafta itibariyle gebeliklerini yasal olarak sonlandırmaları mümkün değildir.

İstanbul kürtaj fiyatları listesinde yer alan ödeme yöntemleri ve ölçüleri rahimde oluşan fetüsün büyüme oranına göre değişmekte olan operasyon ilaç ve araçlarından kaynaklıdır. 5. Haftadan önce ve 10. Haftadan sonra kürtaj yapılması oldukça riskli aynı zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından yasaklanmış, suç unsurları arasında yer alan operasyonlar olarak görülmektedir.

 

+90 532 054 46 23

 

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.