PENDİK ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

PENDİK ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

PENDİK ÖZEL KÜRTAJ KLİNİĞİ

1500 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul pendik Anestezili Kürtaj Kliniği

İstanbul Pendik Kürtaj Kliniği

Kürtaj Bilgi Gizliliği Sağlanmaktadır.
Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.

PENDİK kürtaj yapılan yerler arasında en çok tercih edilen kliniğimiz de siz hastalarımıza en iyi koşullarda tedavi imkanı sunmaktayız.

Günümüzde bu aspirasyon yöntemi ile gebelik tahliyesini yapıyoruz.Eskiden metal küretler kullanılıyordu bu işlem ile yapıldığında daha çok kompliksayon meydana gelebiliyordu kanama oluşabiliyordu artık bunlar günümüzde kullanılmıyor.

PENDİK  Kürtaj güncel fiyatları için mutlaka bize sorunuz.

Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilir, whatsapp üzerinden yazabilir ya da buraya tıklayarak iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

PENDİK KÜRTAJ  merkezimizde yapılan gebelik tahliyelerinde bilgilerinizin gizliliği yasal olan bir hakkınız olup bu işlemi yaptırdığınızdan siz istemedikten sonra kimsenin haberi olamaz.

Kliniğimizde il dışından gelen hastalarımıza öncelik tanınmaktadır. Sorularınız ve sıra önceliği için  +905320544623 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.
Yoğunluk nedeniyle cevap verilemediği durumlarda kısa mesaj veya WhatsApp yoluyla ulaşabilirsiniz veya iletişim kısmından mail atabilirsiniz.

Uzak bir ilde oturuyor olsanız bile sadece soru sormak için rahatlıkla mesaj atabilirsiniz, arayabilirsiniz, ortalama fiyat bilgisi alabilirsiniz. Lütfen çekinmeyin.

Pendik fiyatları konusunda ise kliniğimiz en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Açık konuşmak gerekirse; konu sağlık olunca verilen para miktarının pek de önemi yok gibi. Bebek aldırma operasyonu olarak bilinen kürtaj zaman zaman D/C veya D&C şeklinde kısaltılabilmektedir. Bu harfler Dilatasyon Küretaj kelimesinin kısaltılması ile elde edilmektedir ve bu anlama gelmektedir. Dilatasyon tıpta rahim ağzının genişletilmesi anlamında da kullanılmaktadır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.