SULTANGAZİ KÜRTAJ | KÜRTAJ FİYATLARI

SULTANGAZİ KÜRTAJ | KÜRTAJ FİYATLARI

SULLTANGAZİ KÜRTAJ | KÜRTAJ FİYATLARI

İstenmeyen gebeliğin sonlandırma işlemi olan kürtaj ciddi bir tıbbi müdahaledir. Yasal prosedürlere ve tıbbi kuralla uymak gereklidir. Bu kurallara uyulursa tıbbi tahliye işlemi kısa sürede gerçekleştirilir.

Hastalarımın konforu için hafif bir genel anestezi altında ve ultrason eşliğinde kürtaj işlemini yapmayı tercih ediyorum. Hasta güvenliği ve bilgi mahremiyeti ise en çok dikkat ettiğimiz konudur.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Kürtaj Yaptırmak İstiyorum

Kliniğimizin lüzumlu yasa ve kanunlar dahilinde internet sitelerinden fiyat bilgisi verememe durumundan ötürü, Sultangazi kürtaj klinikleri içinde en hijyenik ve en ustalaşmış şekilde hizmet veren kliniğimize gelmiş olarak fiyatlarımız konusunda bilgi alabilirsiniz. Gebelik ve kürtaj ile alakalı herhangi bir bilgi alabilmek için kliniğimizi istediğiniz vakit ziyaret edebilir ve gerekli olan bütün detayları öğrenebilirsiniz. Kliniğimiz bünyesinde hizmet veren personellerimiz hasta bakım uzmanlarımız ve profesyonel olarak hizmet veren doktorlarımız sektörde uzun yıllardan beridir, hizmet veren kişilerden seçilerek bünyemize dahil edilmiştir.

Kürtaj İşlemi Ve Sonuçları, Kürtaj işlemi için hastaların öncelikle muayene edilmesi gerekmektedir. Ayrıca herhangi bir anestezi müdahalesi ile hasta bilgilendirildikten sonra kol kısmına damar ile girilir. Bu durum iğne batırmanın acısı kadar olacaktır. Ayrıca bu durumdan sonra yapılacak operasyon sürecindeki tek ağrı bu evrede gerçekleşen müdahaleler sonucunda olmaktadır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.