TOPKAPI KÜRTAJ

TOPKAPI KÜRTAJ

TOPKAPI KÜRTAJ

700 TL’den Başlayan Fiyatlarla
Özel İstanbul Anestezili Kürtaj Kliniği
Hafta içi – Hafta sonu
7/24 Bilgi ve Randevu
( 0532 054 46 23)

Kürtaj Bilgi Gizliliğiniz Sağlanmaktadır.
İstanbul Avrupa yakası kürtaj fiyatları olarak kliniğimizde kürtaj işlemleriniz steril hastane ortamında kesin sonuçlu vakumlu kürtaj işlemi şeklinde yapmaktadır. İstanbul Avrupa yakası kürtaj fiyatları ve gebelik sonlandırma işlemleriniz için kliniğimiz yasal prosedürlere uyarak kürtaj bilgi gizliliğine önem verilerek yapılmaktadır.

Kürtaj işlemi hastanede kadın hastalıkları ve doğum uzmanları tarafından yapılmaktadır. Kürtaj olacağınız merkezdeki uzmanın deneyimi, tecrübesi ve merkezin gerekli aletler, sterilizasyon açısından kapasitesi önemlidir. Genel anestezi altında yaptığımız kürtajlarda anlaşmalı olduğumuz , ekibine ve sterilizasyonuna güvendiğimiz sağlık kurumları ile çalışmaktayız.

Kürtaj esnasında takılabilir ama tercihen 1 ay sonra takmak gereklidir. Ara kanama düzensizlik olabilir.
Gebelik kesesi görülünce kürtaj yapmak gerekir. Çünkü rahim içi kesenin görülmesi gebeliğin kanıtıdır. 6. haftada kese daha rahat görülür.

Diğer tüm tedavilerimizde olduğu gibi kürtaj işlemi sürecinde de öncelik sağlınız diyorum. Bu yüzden kürtajı tek kullanımlık aletlerle steril koşullarda özenle yaparak hastalarımın işlem sonrasında herhangi bir sağlık sorunu yaşamaması için azami tedbir alıyoruz.
Kürtaj fiyatları diğer tüm ürün ve hizmetlerde olduğu gibi her yıl belirli oranda enfaslayon v.s gibi etkenler göz önüne alınarak güncellenmektedir. Kürtaj fiyatları 2022 yılında kaç lira olarak uygulandığını öğrenmek için bizi telefonla arayarak, whatsapp’dan yazarak asistanlarımızdan bilgi alabilir, online fiyat al butonuna tıklayarak formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.