ZAR DİKTİRME

ZAR DİKTİRME

ZAR DİKTİRME

Kızlık Zarı Diktirme

Kızlık Zarı Onarımı

Kliniğimizde Kızlık zarı dikimi iki şekilde yapılıyor. Geçici dikim, iliskiden 2-4 gün önce yapılabilir, yaklaşık 10- 15 dakika sürer ve bölgesel lokal olarak uyuşturularak yapılır.

Hastanın özel talep etmesi durumunda genel anestezi altında uyutularak da yapılabilir. Bu işlemde doktor dayanıklı ve kalıcı iplik seçer ve ilişkide kanamayı sağlayacak bir ıslem uygular.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kızlık Zarı Dikimi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Deneyimli ellerde ,başarılı bir işlem gerçekleşmişse sonrasında istenmeyen bir durumla karşılaşılması yok denecek kadar az bir ihtimaldir. İkinci işlem ise kalıcı onarmadır..Ve cinsel ilişki ile alakali bir tarih net olmayinca tercih edilen operasyondur.iliski tarihi bilinmez ve kalıcı onarım yapılır..

Bu daha uzun süren bir işlemdir. 30-40 dakika kadar sürebilir ve genellikle genel anestezi altında tercih edilir. İyileşme süresi biraz daha uzun sürer ve iliskiden en az 1- 1,5 ay önce yapılmalıdır.

İslem sonrası genital bölgenin kuru tutulması, hijyeni ve bakımı çok önemlidir. Kızlık zarı dikim fiyatı , yapılan muayeneden sonra verilebilir ve yapılacak işleme (kalıcı-geçici) göre değişiklik gösterir.. Yapılması gereken başta bu alanda güvenilebilecek Deneyimli bir doktor seçmek ve doktorunuzun önerilerine uymaktır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.