AVCILAR KÜRTAJ | KÜRTAJ FİYATLARI

AVCILAR KÜRTAJ | KÜRTAJ FİYATLARI

Avcılar Kürtaj Fiyatları

Gebeliğin doğal olmayan yöntemler kullanılarak sonlandırılmasına kürtaj olarak isimlendirilir. Bu işlem, farklı nedenlerden dolayı yapılır. Bazen anne sağlığının ciddi bir risk altında olması, bazen bebeğin yaşama şansının olmaması, bazen de istenmeyen bir gebelik gibi durumlar nedeniyle kürtaj yapılır. Bu işlem için ödenmesi gereken rakamlar ise farklı unsurlara göre değişkenlik gösterir. Bundan dolayı Avcılar kürtaj fiyatları hakkında net bir rakamdan bahsetmek oldukça zordur.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kürtaj ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kürtaj Nedir? Nasıl Yapılır?

Kürtaj ya da diğer adıyla küretaj; rahim içinde bulunan istenmeyen gebeliğin sona erdirilmesidir. Tıbbi olarak gebeliğin sonlandırılması ya da diletasyon küretaj olarak ifade edilen bu işlem, kesinlikle bir aile planlaması yöntemi değildir. İstenildiği zaman yapılan bir işlem de değildir ve ancak belirli şartların gerçekleşmesi durumunda yapılır.

Kürtaj için uygulanan farklı yöntemler vardır ve bunlar Avcılar kürtaj fiyatları üzerinde etkilidir. Söz konusu yöntemler arasından hangisinin kullanılacağı ise gebeliğin hangi haftada olduğu, annenin genel durumu ve diğer şartlar dikkate alınarak belirlenir. Yani burada seçim hekim tarafından yapılır.

Erken haftalarda kürtaj, aspirasyon yöntemi olarak bilinen teknikle yapılır. Bu yöntemde hastaya oral ve vajinal yol ile ilaç verilir ve böylece düşük yapması sağlanır. Bu aşamadan sonra hastanın kanaması başlar. Kanama ile düşüğün gerçekleşmesi beklenir. Son olarak ise rahim içinde parça kalmadığından emin olunması için bu teknik uygulanır ve rahim tamamen temizlenir. Böylece farklı enfeksiyon ve hastalık riskleri büyük ölçüde ortadan kaldırılmış olur. Gebelik sonlandırılması durumları incelendiğinde, bahsedilen yöntemin fazlasıyla kullanıldığı söylenebilir. Bu yönteme ait Avcılar kürtaj fiyatları da farklı unsurlara göre farklılık gösterir.

Eğer ilerleyen haftalarda gebeliğin sonlandırılması gerekirse bu defa daha farklı yöntemler denenir. Burada bebeğin boyutu ve ağırlığı çok önemlidir. Bazı vakalarda sezaryen doğum ile kürtaj işlemin uygulanması dahi söz konusudur.

AVCILAR KÜRTAJ FİYATLARI

kürtaj işleminde gerekli ekipman ve steril şartlarda çalışan uzman doktorlar ile riskler minimuma iner. Kürtajcerrahi bir işlemdir… önce ultrason görüntüleri ile anne karnında oluşmuş bebeğin haftası ve rahim içerisindeki yeri tespit edilerek, gerekli cerrahi müdahale uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Kliniğimize başvuran hastalarımıza en uygun fiyatı sunmaktayız. Bu konuda danisman arkadaşlarımızdan 24 saat bilgi talep edebilirsiniz. Kliniğimizin uygun fiyat garantisi vardır. Gebelik haftasina göre fiyat veriyoruz. Beylikduzu Kürtaj fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.