Himenoplasti Fiyatları

Himenoplasti Fiyatları

Himenoplasti Fiyatları

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları  işlemi yapmak isteyen kadınların merak ettiği hususlar arasında yer alıyor. Halk arasında kızlık zarı olarak bilinen hymen, vajinanın yaklaşık 1,5 cm içerisinde yer alan zarimsı ince bir dokudur. Bu dokunun vajina girişini tamamen kapladığı düşünülür oysa kızlık zarının orta bölümünde küçük bir delik vardır. Mevcut Delik adet dönemi kanın çıkışını sağlar. İlk cinsel ilişki ile birlikte kızlık zarı bütünlüğünü kaybeder ve bu esnada az miktarda kanama olur ve bozulma meydana gelir.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kızlık Zarı Dikimi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Türkiye de kızlık zarı ile ahlaki etik kurallar arasında çok yakın bir bağ bulunur. Bekaret zarı olarak da isimlendirilen kızlık zarının bütünlüğünü kaybetmesi bozulması durumunda çoğu zaman kadınlar, söz konusu normlar nedeniyle çeşitli toplumsal sorunlar yaşanabiliyor. İşte bu noktada dikim işlemi yapmak gerekiyor ve dikim işleminden faydalanmak isteyen kadınlar kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda araştırma yapmaya başlıyor. istanbul kızlık zarı onarımı işleminin son derece başarılı bir şekilde yapıldığı kentler arasında bulunuyor. Kliniğimiz ve hekim kadromuz ile bu konuda iddialı sonuç garantisi veriyoruz.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları istanbul

Öncelikle kızlık zarı dikimi fiyatları konusunda istanbul dahil olmak üzere tüm şehirlerde, farklı sağlık kuruluşlarında farklı fiyatlar ile karşılaşabileceğinizi belirtelim. Kızlık zarının dikimi cerrahi bir işlemdir ve sabit bir fiyatlandırma yapılamaz. Buna bağlı olarak istanbul kızlık zarı dikimi fiyatları da değişkenlik gösterebilir. Ancak özellikle diğer kentler ile kıyaslandığında bu şehirde çok daha makul rakamlar ile karşılaşabileceğinizden

Son yıllarda istanbul da bu işlem oldukça yoğun bir şekilde yapılmaktadır. ve işlemden hemen sonra evinize gidebilirsiniz. Böylelikle iyileşme sürecini kendi evinizin konforundan ödün vermeden tamamlamanız mümkün olur. Elbette kızlık zarı dikimi fiyatları herkes için önem taşıyor. Fiyatları klinige doktor a hastaneye ve anestezi yontemine göre değişkenlik gösterebilir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.