Kürtaj Hastaneleri İstanbul

Kürtaj Hastaneleri İstanbul

Kürtaj Hastaneleri İstanbul

Kürtaj hastaneleri konusunda İstanbul da en yaygın hizmet veren şubesi olan kliniklerimizde güvenli hijyenik yasal kürtaj prosedürünü uygulamaktayız.

Hastalarımızın Gizlilik isteğini önemsiyoruz. Bilgileriniz üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.

Anadolu Kurtaj ve Avrupa kürtaj hastaneleri ekibimiz ile hastalarımızın konforlu kürtaj sürecini beraber planlanmaktayız.
Gelişen tıp teknolojisiyle, vakum yöntemi risksiz ve ağrısız bir yöntem olarak uygulanmaktadır.

Kürtaj işlemi özel hastane ve klinik tarafından yapılmalıdır. Bu operasyon, sağlık söz konusu olduğu için özenle gerektirir. Öncelikle Türkiye’de uygun fiyatlara merdiven altı, kimliği belirsiz insanlar tarafından yapılmaması gereken Kürtaj, İstanbul kürtaj fiyatları çerçevesinde sadece klinik ve özel hastanelere müracaat edilmesi gereken bir durumdur.

Kadın sağlığı, hayati bir konu olup, her bireyin farklı ihtiyaçları ve öncelikleri vardır.
Biz, uzman ekibimizle birlikte, kadın sağlığını önemseyerek güvenli ve profesyonel kürtaj hizmeti sunuyoruz. Her hastanın bireysel ihtiyacını anlayıp, güvenli ve özel çözümlerle yanınızdayız.

Kürtaj sonrası iyileşme süreci birkaç hafta sürebilir. Hafif kanama ve lekelenme normaldir, dinlenmek ve ağır fiziksel aktivitelerden kaçınmak önemlidir. İlk günlerde karın bölgesinde hafif kramplar olabilir; doktorun önerdiği ağrı kesicilerin düzenli kullanımı faydalıdır. İlk haftada kanama azalır, iyileşme süreci hızlanır. Cinsel ilişki için doktorun önerileri önemlidir. Kontrollerle takip edin, anormal durumda doktora başvurun.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.