MEDİPOL KÜRTAJ

MEDİPOL KÜRTAJ

MEDİPOL KÜRTAJ

Merkezimizde isteğe bağlı güvenli gizli ve hijyenik kürtaj yapmak için bize ulaşın.

Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilir, whatsapp üzerinden yazabilir ya da buraya tıklayarak iletişim formu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Özel merkezlerde işlemleriniz gizli tutulur.  Kimseye bilgi verilmemektedir.  Taburcu Süresi 15 dk. Klinikte yatış gerekmez. 20 yıllık deneyim.  Tüm sorularınızı yanıtlıyoruz. İstanbul da hergun isteğe bağlı yüzlerce gebelik sonlandırma yapılıyor.
Ancak güvenli  ve hijyenik olanı seçilmelidir.


Aşağıdaki iletişim butonlarından 7/24 bilgi ve randevu alabilirsiniz.

700 ₺’den Başlayan Fiyatlarla

Kesinlikle Bilgi Gizliliğiniz sağlanmaktadır.


Ülkemizde kürtaj yasal bir haktır ve evli olsun yada olmasın, devlet hastaneleri de özel hastaneler de kürtaj işlemini yasalarca belirlenmiş belli faktörlere uyarak gerçekleştirebilmektedir.

Kürtaj, kadın sağlığının tehlikede olduğu ya da bebek sağlığının olumsuz olarak geliştiği durumlarda ve bazen de keyfi olarak gerçekleştirilen gebelik sonlandırma operasyonudur.
kürtaj bir aile planlaması yöntemi değildir. Bu nedenle, eğer çiftler, çocuk sahibi olmayı planlamıyorlarsa, çeşitli doğum kontrol yöntemlerini uygulamalı ve kürtajı, doğum kontrol yöntemi seçenekleri arasında düşünmemelidir.

Kürtaj işlemi, yaklaşık olarak 10 ya da 15 dakika süren bir cerrahi operasyondur ve bu operasyon sonrası hasta hemen taburcu edilir. Bazı kritik durumlarda, dinlenmesi tavsiye edilen hastalar da söz konusu olmaktadır.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.