ÖZEL BEYLİKDÜZÜ KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

ÖZEL BEYLİKDÜZÜ KÜRTAJ KLİNİĞİ 1500 TL

ÖZEL BEYLİKDÜZÜ KÜRTAJ KLİNİĞİ

1500 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu

Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.

Beylikdüzü de kürtaj yapan yerler arasında her zaman için ilk tercihiniz uzman olan doktorların bulunduğu klinikler olmalıdır.

Beylikdüzü kürtaj kliniğimizde yasalara ve tıbbi prosedüre uygun bir şekilde işleme alınmaktadır. Hastaların kliniğimize müracaat etmeleri halinde, geri dönüş sağlanarak randevu tarihi oluşturulmaktadır.

Ülkemizde yasal olarak 10. haftaya kadar kürtaj işlemi yapılabilmektedir. Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanmakla beraber esas olan ultrason muayenesinde saptanan gebelik haftasıdır. Ultrason ile gebelik saptandığı andan itibaren 10. haftaya kadar gebelik sonlandırma işlemi yasaldır.
Çünkü kürtaj her ne kadar ufak bir operasyon gibi görünse de, cerrahi müdahale olmasından dolayı insan sağlığını yakından ilgilendiren bir durumdur.
Piyasada yer alan bir çok firmaya nazaran kliniğimize başvuran hastalarımıza en uygun fiyatı sunmaktayız. Kliniğimizin uygun fiyat garantisi ile hem sağlığınıza uzman hekimlerin aracılığı ile kavuşacak, hem de uygun fiyat ile kesenizi koruyacaksınız.
Kürtaj işlemi sırasında kliniğimiz tarafından kesinlikle kimliğiniz gizli tutulmaktadır.

Beylikdüzü kürtaj yöntemleri arasında yer alan vakum yöntemi, hastanın sağlık durumuna göre işleme alınan operasyonlardan biridir. Hastanın bu işlemden en iyi sonuçları alabilmesi için 10. Haftayı beklemeden kürtaj işleminin yapılması hem yasal olarak hem de sağlık açısından önemli olmaktadır.

Kürtaj işlemi 15 dakikalık bir işlemdir. Kısa süreli bir uygulamadır.Yapılan işlem sonrası toparlanma da kısa sürede olur. Kısa bir dilenme sonrasında işinizden kalmanız gerekmez.
Kürtaj esnasında takılabilir ama tercihen 1 ay sonra takmak gereklidir. Ara kanama düzensizlik olabilir.

Kürtaj işlemi için ilk olarak muayene olmanız ve gebeliği doğrulamamız gerekir. Bundan sonra size en uygun yere beraber karar vermek mümkündür. Beylikdüzü kürtaj işlemi için değerlendireceğimiz alternatifler bulunmaktadır.

Ülkemizde yasal olarak 10. haftaya kadar kürtaj işlemi yapılabilmektedir. Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününe göre hesaplanmakla beraber esas olan ultrason muayenesinde saptanan gebelik haftasıdır. Ultrason ile gebelik saptandığı andan itibaren 10. haftaya kadar gebelik sonlandırma işlemi yasaldır.

Kürtaj E-Devlet / E-Nabız Kayıtları

Gizlilik unsurlarından dolayı e-devlet veya e-nabız gibi kanallarda bu uygulamanın geçmesine izin vermiyoruz. Kürtaj yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir diğer husus e-devlet kayıtları oluyor. Bunun üzerine: Gizli kürtaj hizmetimizden faydalanmanız esas alırız.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.