ÖZEL AVCILAR KÜRTAJ KLİNİĞİ 600 TL

ÖZEL AVCILAR KÜRTAJ KLİNİĞİ 600 TL

ÖZEL AVCILAR KÜRTAJ KLİNİĞİ

650 TL den başlayan fiyatlarla
7/24 bilgi ve randevu
İstanbul Avcılar Anestezili Kürtaj Kliniği

Kürtaj ebe – hemşire – pratisyen doktor – uzman diplomasız ve yetkisiz  doktorlar tarafından yapılamaz.

Evlilik dışı gebelik problemleri, aile içi geçimsizlik, eşlerin ortak kararları ve tüm diğer durumlarda birlikte çözüm üretmeye çalışıyoruz! Lütfen sizde soru ve isteklerinizi çekinmeden bildirin.

Avcılar kürtaj merkezimizde yapılan gebelik tahliyelerinde bilgilerinizin gizliliği yasal olan bir hakkınız olup bu işlemi yaptırdığınızdan siz istemedikten sonra kimsenin haberi olamaz.

Avcılar da kürtaj yapan yerler arasında her zaman için ilk tercihiniz uzman olan doktorların bulunduğu klinikler olmalıdır.

Kliniğimiz Avcılar bölgesinde yaptığı çalışmalar ve titiz bir şekilde verdiği hizmetlerden ötürü bulunduğu her bölgede her zaman hastalarına fiziksel ve ruhsal anlamda destek olmaktadır. Avcılar kürtaj klinikleri arasında bu sebeple en çok tercih edilen kliniklerden biridir.

Avcılar kürtaj kliniği olarak yasaların gerekliliklerinden ötürü gebeliğin maksimum 10. Haftasında olunması gerekmektedir. 10. Haftadan önce yapılan kürtajlar sağlık açısından bireyleri olumlu etkilemektedir.
Avcılar kürtaj kliniği olarak bu bilgiler bizim tarafımızdan gizlilik şartlarına uygun bir şekilde korunarak 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Kürtaj operasyonları, kliniklerimizde bulunan steril ortamlarda yapılmaktadır.

Riskler ;

• Enfeksiyon

• Parça kalması

• Gebeliğin devamı

• Rahimde yırtık veya rahim delinmesi

• Rahim içinde kan birikmesi (hematom)

• Rahim içinde yapışıklık olması (asherman sendromu)

• İlaçlara ya da anesteziye hassasiyet, allerji gelişmesi

Yukarıda sayılan komplikasyonlar nadir olmakla beraber karşılaşabileceğimiz durumlardır.

İstenmeyen gebeliğin son bulmasında etkili olan birkaç teknik bulunuyor. Nitekim kürtaj denilince her daim ilk akla gelen vakum tekniği oluyor.   Avcılar kürtaj merkezleri de detaylı muayene neticesinde vakum yöntemine başvurur ve kolay bir şekilde gebeliğin sonlandırılmasını sağlar.
AVCILAR kürtaj merkezleri her türlü yasal sınır ve sağlık sorununu dikkate alarak müdahalelere başvurur.

İsterseniz işlemin bitiminde gebelikten korunmanız için rahim içi spiral uygulaması da yapılabilir.

Kürtaj fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin yoğun olarak  Avcılar kürtaj fiyatları ve kürtaj fiyatları ortalama gibi terimler ile arama yaptıklarını görmekteyiz. Ortalama kürtaj fiyatı veya her kürtaj operasyonu için aynı fiyatın belirlenmesi mümkün değildir.

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.