Kızlık Zarı Dikimi 2021

Kızlık Zarı Dikimi 2021

Kızlık Zarı Dikimi 2021

Kızlık zarı muayenesi kayıtlara geçer mi?

Eğer kızlık zarı muayenesi devlet hastanelerinde yapılırsa evet, kayıtlara geçer; fakat özel hastanede veya bir özel klinik özel muayenehane gibi kurumlarda kayda geçmez. Saklı kalabilir. E-devlet ve e-nabız’a işlenmez.

Clinic Vital İstanbul Kliniğimiz’de Kızlık Zarı Dikimi ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki İLETİŞİM butonlarından veya BURAYA TIKLAYARAK iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hekim muayenesi ni yaptıktan sonra durumu hastaya sözlü olarak iletir. Ayrıca hastanın kendisi dışında da kimseye sonuçla alakalı herhangi bir bilgi vermez. Hasta mahremiyeti sağlanır.

Eğer kızlık zarı muayenesi ile ilgili bir rapor alınmak isteniyorsa kişilerin önce savcılığa basvurmasi gerekir; başka türlü hiçbir yerden sebepsiz yere resmi sonuç raporu alınamaz..

Kızlık zarı kolay yırtılır mı?

Kızlık zarı, eğer vajinaya herhangi bir cisim sokulursa genellikle büyük ihtimalle zedelenir veya yırtılır. Bu nedenle, evet, eğer vajinaya herhangi bir şey sokulacaksa kızlık zarı kolay yırtılır diyebiliriz.

Fakat, örneğin klitoral mastürbasyon veya sürtünme yoluyla cinsel ilişki vb. vajinanın içine direkt olarak bir cismin sokulmadığı durumlarda zarın zedelenme ihtimali yoktur. Kızlık zarı oldukça ince ve hassas bir dokudur, fakat yaklaşık bir 1.2 cm içeride olması onu korur.

Yapay kızlık zarı nedir?
Yapay kızlık zarı, son birkaç yıldır internette çeşitli sitelerde bol miktarda satılan, kızlık zarı kanamasını taklit eden bir tür yapay materyaldir. Piyasada Çin veya Japon menseili olduğu iddia edilen türleri vardır.

Satın aldığınızda paketten iki adet yapay kızlık zarı çıkar bunlardan biri, asıl tecrübeyi yaşamadan önce bir kere deneyebilmeniz içindir.

Yapay maddeden üretilen bu ürünü cinsel ilişkiden belli bir süre önce vajinanın içine yerleştirmek gerekir. Evde bu tarz bir kullanımın vajina içinde ciddi enfeksiyon ve hastalıklara sebep olabilir. Ayrıca kullanılan ürünün yapay maddeden üretilmiş olması da yine vajina kadar hassas ve kapalı bir organın içerisine yabancı bir madde sokmak sakıncalıdır.
Üstelik suni kızlık zarı kullanan birçok hastamız ürünlerin sorunlu olduğunu ve ilişkiden önce kendiliğinden kanama yaptığını iletiyor.

Asla garantili olmayan ve sağlık için riskli bu tarz ürünlerin Çin ve Japonya gibi ülkelerde sadece ilk gece fantezisi yaşamak için çiftler tarafından kullanılmaktadır ve bekaret tamiri gibi çok ciddi ve hassas bir amaca değil, her iki partnerin de konudan haberdar olduğu, daha keyfi durumlara hizmet etmektedir.

Yapay kızlık zarı kullanımının, hassas bir konu olan kızlık zarı tamiri amacıyla kullanılması tavsiye edilmemektedir. En uygunu kişinin kalıcı veya geçici kızlık dikim işlemi yapmasıdır..

TIKLAYIN! Bizi hemen arayın.